Tahmazoğlu’ndan Üniversite Öğrencilerine Dev Destek

Tahmazoğlu’ndan Üniversite Öğrencilerine Dev Destek

 Geçtiğimiz yıllarda üniversite öğrencilerine destekte bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu bu desteğini artırarak sürdürmeye devam ediyor. Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun Üniversite öğrencilerine güz ve bahar döneminde vermiş olduğu destek 270 Milyon TL oldu.

Geçtiğimiz yıllarda üniversite öğrencilerine 1’nci ve 2’nci eğitim öğretim dönemlerinde toplamda 8.000 TL desteklerde bulunan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni eğitim öğretim döneminde bu desteğini toplamda 9.000 TL’ye çıkararak öğrencilere yeni bir müjde verdi. Eğitim Öğretim yılının başlangıç döneminde öğrencilere 4.000 TL destekte bulunan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, ikinci dönemde ise bu rakamı 5.000 TL’ye çıkardı.

Eğitim Desteği 5.000 TL Oldu

Öğrencilere verdiği destekle her zaman gençlerin yanında olan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Üniversiteli öğrencilere verilen destek miktarını 5.000 TL’ye çıkardığının müjdesini vererek;  “Gençlerimiz bizim için çok önemli onların her zaman eğitim hayatlarında yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Üniversiteli öğrencilerimize vermiş olduğumuz destek büyük ilgi gördü ve Üniversiteli kardeşlerim bana bu desteklerin devam edip etmeyeceğini sordu. Eğitim öğretim döneminin başında güz döneminde 30.000 Üniversiteli öğrencimize 4.000’er TL destek sağladık. İkinci dönem destek başvurularımız ‘Biz Şahinbeyiz’ uygulaması üzerinden başladı. İkinci dönem de de öğrencilerimizin yanında olarak desteğimizi 4.000 TL’den 5.000 TL’ye çıkardık. Gençlerimize eğitim öğretim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. HABER  MERKEZİ

21.02.2024 (Haber Merkezi)